Haber

Ahmet Ağaoğlu: “Camiamızla şampiyonluğa yürüyeceğiz”

Trabzonspor Kulüp Lideri Ahmet Ağaoğlu, Dünya Kupası ortasının ardından SporToto Harikalar Ligi yarışına Fenerbahçe maçıyla başlayacaklarını kaydederek, “Fenerbahçe maçını kazanarak tüm camiamızla şampiyonluğa yürüyeceğimize inanıyorum” dedi.

Nisan 2018’de Trabzonspor’da göreve başlayan Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün başında 5. yılını doldurmaya hazırlanıyor. Kalan 1.715 günde üçüncü kez girdiği seçimlerde lider çıkan Ağaoğlu, söz konusu dönemde iki kez Üstün Lig Şampiyonluğu, Ziraat Türkiye Kupası ve Muhteşem Kupa’yı kazandı.

Ağaoğlu, 47. Dönem Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu kitapçığında yer alan yazısında, göreve başladıkları ilk günden itibaren uyguladıkları ekonomik tedbirler ve kulüp tarihinde çok az görülen son derece agresif idari ve sportif kararlarla büyük riskler aldı. ve kulübü ekonomik, idari ve sportif olarak desteklediler. Saygı açısından sağlıklı bir yapıya sahip olmayı hedeflediklerini, takımın tüm bu kararları alırken ve uygularken asla rakiplerin kimliğine para ödemediğini belirtti.

Görev süreleri boyunca rekabetçi kimliklerini sürdürdüklerini belirten Ağaoğlu, “Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa’yı ikinci kez kazanarak toplam 4 kupa kazandık. Ezeli rakiplerimize karşı çok ciddi bir üstünlük kurarak gurur duyan taraftarlarımız, “Başarımız kazandığımız son şampiyonluk oldu” dedi.

Başarının sadece yönetimlerin tek başına hareket etmesiyle sağlanamayacağını söyleyen Ağaoğlu, şöyle devam etti: Sloganlarımızın ortasında yerini alan ‘yan yana’ durma başarısını göstererek değerli bir çıkış yakaladık. gelen başarılara ortak olun.

Spor Toto Süper Lig yarışının Dünya Kupası tatilinin ardından Fenerbahçe maçıyla başlayacağını belirten Ağaoğlu, “Maçı kazanarak bu dönemde tüm camiamızla şampiyonluğa yürüyeceğimize inanıyoruz.” – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu