Teknoloji

King’s Bounty 2 PS5 ve Xbox Serisi Konsollara Çıktı

 
Yayıncı PLAION ve geliştirici Fulqrum Games, King’s Bounty II’nin PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarını yayınladı. PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular ücretsiz yükseltme alacak ve kayıt belgelerini aktarabilecek.
 
Yeni nesil konsollar hangi özelliklere sahip olacak?
 
 
Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri dinamik 4K çözünürlük desteğine (Xbox Series S’de mevcut değildir), 60 FPS performans moduna, daha hızlı yükleme sürelerine ve genel olarak iyileştirilmiş performansa sahiptir. King’s Bounty II ilk olarak 24 Ağustos 2021’de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden yayınlandı.
 
Sıra tabanlı rol yapma oyunu türünün en önemli örneklerinden biri olan King’s Bounty serisinin bu devamı, orijinal serinin DNA’sını koruyor. Oyun aynı zamanda yeni bir hikaye, yeni gruplar, düşmanlar ve yeni özellikler içeriyor. Oyun artık yeni nesil konsollara da geliyor.
 
Temel olarak oyundaki üç ana karakterden biri olarak oynuyor. Bu karakterlerle ihanet, liderlik ve fedakarlıklarla dolu bir maceraya atılarak kendi ordunuzu kurabilirsiniz. Devamında her kararın uzun vadeli sonuçlarıyla karşılaşacaksınız.
 
Yeni nesil konsol fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu