Haber

Dead Island 2 için 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios, Dead Island 2 için 14 dakikalık uzatılmış bir oynanış fragmanı yayınladı. zombi devam filminin bir hafta erken yayınlanmasıyla sonuçlanan bölüm.

DEAD ISLAND 2’NİN GENİŞLETİLMİŞ OYUN FRAGMANI YAYINLANDI

Deep Silver ve Dambuster Studios’un Dead Island 2’sinden şu ana kadar güzel miktarda içerik paylaşıldı ancak daha fazlasını görmek isteyen oyuncular için Dead Island YouTube hesabından 14 dakikalık uzatılmış bir oynanış fragmanı yayınlandı.

“Dead Island 2’nin genişletilmiş oynanış fragmanına ilk kez baktığınız için heyecanlanın. Avcımız Dani’yi Beverly Hills ve Bel-Air sokaklarında takip edin, yeni silahları test ediyor ve yer poundu gibi ölümcül becerilerini sergiliyor. Git. Los Angeles zombilerimizden bazılarıyla kafa kafaya”, videonun açıklamasında belirtiliyor. Savaş ilerledikçe sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.” sözlerine yer verildi.

Dying Light serisindeki korkutucu ve zorlu zombilerin aksine Dead Island 2’de zombileri öldürmekten daha çok keyif alacaksınız. Haritada özel yetenek kartları, yükseltilebilir silahlar, kısa yan görevler gibi oynanışı rahat ettirecek birçok özellik bulunuyor.

DEAD ISLAND 2 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dead Island 2, 21 Nisan 2023’te Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek.

kavaklidere-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu