Haber

MHP Sivas Milletvekili Adayı İlker İpek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2. sıra milletvekili adayı Av. İlker İpek saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, MHP Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Deveci ve Hacı Çetindağ’ı ziyaret etti. Ziraat Odası Başkanı.

“Doğma büyüme Sivaslı İlker İpek”

SESOB Lideri Hakan Demirgil, İlker İpek ve tüm adaylara başarılar dileyerek, “SESOB olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz. İlker İpek, Sivas’ta doğup, tamamı köklü bir aileden geliyor. ailesi burada yaşıyor ilimizde hukukçu yani şehri biliyor sorunları biliyor biliyor o yüzden üyelerimizin sorunlarını kendisine ilettik taleplerimizi ilettik başarılarının devamını dilerim dedi.

MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek ise başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, SESOB Lideri Hakan Demirgil’e duygu ve görüşlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

avlanmak Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nin çok değerli çalışmalar yürüttüğüne işaret eden İlker İpek, “Vatan uğruna canlarını ortaya koyan, vatan uğruna uzuvlarını yitiren kahramanlarımızın adı şüphesiz yaşatılmaktadır. Derneğimize teşekkür ediyorum.Başkanımıza ve yönetimimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Derneğimizin, ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız.’ dedi.

Sivas Ziraat Odası Lideri Hacı Çetindağ ve yönetimini ziyaret eden MHP Sivas Milletvekili Adayı Av. İlker İpek, çiftçilerin sorunlarını, talep ve beklentilerini yakından bildiklerini belirterek üretimin öneminden bahsetti.

Oda Başkanı Çetindağ, Av. İlker İpek’e teşekkür ederek, “Sivas’ta yaşayan, hem şehrin hem de çiftçinin dert ve sıkıntılarını bilen İlker İpek Bey’e seçimlerde başarılar diliyorum. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.” – SİVAS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu