Haber

Sarıgül’den 6 kişilik masaya davet: Yemekler soğumaya başladı!

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi.

Eskişehir Kapalı Cezaevi önünde gazetecilere açıklama yapan Sarıgül, NATO’nun bağımsız olmadığını ve işlevini yitirdiğini söyledi.

Sarı gül, “NATO özgür değil. NATO orantısız bir şekilde silahlanmış durumda, özellikle komşumuz Yunanistan’da. NATO artık Amerika’nın bir aygıtı haline geldi. Görüyorsunuz, NATO Yunan adalarında dayanılmaz bir şekilde silahlanmış ama silahlarını Türkiye’ye getirmiyor ki bu 20 kilometre ötede NATO.NATO bağımsızlığını, işlevini kaybetmiştir.NATO, NATO üyesi ülkelere eşit davranmıyor, Amerika’nın aygıtı olmak zorunda.Meclisteki tüm siyasi partileri göreve çağırıp NATO’nun karanlık emellerini ve NATO’nun Amerika’nın aygıtı ve oyuncağı olduğunu son derece gizli bir oturumda dile getiren Erdoğan, “Türkiye olarak NATO konusunu yeniden gözden geçirmemiz gerekiyor. NATO Türkiye’ye yardım etmeyecek. Çünkü NATO artık ABD’nin emirlerini alan bir örgüt. Bir ayı ile bir postun Amerika’nın dostu olamayacağını asla unutmamalıyız” dedi.dedim.

6 SAYFALIK MASA’DA YEMEKLER SOĞUTMAYA BAŞLADI!

Gazetecilerin sorusu üzerine 6’lı tablonun henüz cumhurbaşkanı adayını açıklamadığını hatırlatan Sarıgül, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanlığı seçimlerine çok az bir süre kaldı. Artık başta 6’lı masa adayı olmak üzere muhalefet partilerinin bir an önce açıklanması gerekiyor. 6’lı masada yemekler soğumaya başladı. vatandaşımızın beklentisi artık bitmiştir.6’lı masa ertesi gün değil yarındır.1 saat sonra mutlaka adayını açıklamalı ve toplumun beklentisini kesinlikle karşılamalıdır.dedi.

Mustafa Sarıgül, cezaevi önündeki ifadelerinin ardından Hamamyolu Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu