Haber
Sason Kaymakamlığından deprem bölgesine odun ve soba desteği
![](https://bozdogan-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/sason-kaymakamligindan-deprem-bolgesine-odun-ve-soba-destegi-leIx9gQm.webp)
Batman’ın Sason Kaymakamlığı, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen bölgelerde 3 tır odun ve soba desteği buldu.
Sason Kaymakamı Murat Mete, depremden etkilenen bölgelere ellerinden geldiğince yardım sağlamaya devam ettiklerini belirtti.
Bu kapsamda depremzedelerin ısınma ihtiyacını karşılamak için hayırseverlerin desteğiyle 3 tır odun ve soba temin ettiklerini belirten Mete, toplanan yardımların AFAD koordinasyonunda ihtiyaç olan bölgelere gönderildiğini kaydetti.
Mete, hayırsever mahalle sakinlerine takviyeleri için teşekkür etti.