Haber

Umutları yeşerten gelişme! 2 yaşındaki bebek 92 saat sonra enkazdan kurtarıldı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler şiddetli oldu. 10 ilde büyük hasara yol açan depremde binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. 10 ilde binlerce bina yıkılırken, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından arama kurtarma ekipleri enkazdan bir kişiye daha canlı ulaşmaya çalışıyor.

MUCİZE 92 SAAT SONRA GELDİ

Büyük acıların yaşandığı günlerde enkazdan çıkarılan her canlı biraz daha umut veriyor. Depremin en sert vurduğu şehirlerin ortasında yer alan Hatay’dan bir güzellik. haberlerdaha geldi

HABERLER.COM İKİNCİ SANİYE KAZANDIRDI

Maltepe Belediyesi Arama Kurtarma ekipleri, çalışmaların aralıksız devam ettiği Antalya ilçesinde, Cebrail Mahallesi, Atatürk Caddesi’ndeki bir binanın enkazında sismik dinleme çalışması yaptı. Ekiplerin saatlerce süren çalışmaları sonuç verdi. 92 saat sonra 2 yaşındaki bebek binanın enkazından kurtarıldı. Haberler.com Muhabiri Savaş Kıran, büyük sevinç anlarını kaydetti.

UZUN UZUN İTİRAZ

Enkazdan çıkarılan bebek kısa sürede ambulansa götürüldü. Bu sırada çevredeki vatandaşlar ve arama kurtarma ekipleri tekbir getirerek uzun süre alkışladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu